עמוד הבית » דימוי גוף ואופנה » המכתב שאמא כתבה לי- לא תאמינו

המכתב שאמא כתבה לי- לא תאמינו

ניצן בתי האהובה,

כאמא שלך, המלווה אותך מרגע היוולדך, לאורך כל שנות התבגרותך ובהמשך כנערה, אשה ואמא- נפלה בחלקי הזכות לראותך משתנה והופכת לישות אסרטיבית, דעתנית ובעלת אג'נדה משלך.
לי יש מאבק עם עצמי מאז היותי ילדה, בנושא המשקל, וכל חיי אני נמצאת בחרדה להעלות במשקל. זו בעיה שלי גרידא! לא של אף אחד אחר.

חייבת אני התנצלות אלייך, כי נראה לי שהשלכתי את הבעיה שלי עלייך ולא פעם ולא פעמיים, הייתי מנדנדת לך להוריד במשקל.
שתדעי, שתמיד זה נעשה מתוך אהבה. אהבה ללא גבולות שלי אלייך.

אני אוהבת אותך ללא התניה. שמנה, רזה- לא משנה כלל. אני משתדלת להפנים את השינוי שחל בך בשנים האחרונות ומודה כי אני לוקה בחטא השמנופוביה.

מקווה שתצליחי עם הדרך שלך, להוציא אותי מהתפיסה הלא נכונה הזאת. חושבת שיהיה לך לא קל!
אבל, דעי שאני תמיד הייתי ותמיד אהיה שם בשבילך,

אוהבת הכי בעולם,

אמא

**********************************************************************************************************************************

המכתב הזה ניתן לי מאמא לפני כשבועיים, לאחר דין ודברים בנושא.
אני מודה שזה רגש אותי עד דמעות. אין בו משהו שלא ידעתי, אך עדיין, הידיעה וההכרה הזו שלה, מתוך כתיבתה- עשו לי טוב.
העליתי אותו לכאן לאחר קבלת רשותה ואני בוחרת גם להשיב כאן.

**********************************************************************************************************************************

אמא יקרה שלי

39 שנים שזכיתי לחיות עטופה באהבתך, בדיוק כפי שכתבת- ללא תנאי. איך את אומרת תמיד?! "הכל בשביל הילדים!" ובאמת היית הכל בשבילי ועשית הכל על מנת שאהיה מאושרת.
כחלק מנושא האושר, מבחינתך להיות רזה יותר הוא ככל הנראה גם להיות שמח יותר. על כן, במהלך כל השנים אכן חוויתי הערות רבות ולא פשוטות, מה גם שהייתי השמנה היחידה בבית וגם ככה הרגשתי חריגה בבית.

אני יודעת ומודעת לכך שהכל נעשה באהבה. אבל אמא, זה פגע בי שוב ושוב. היום, ברור לי יותר מתמיד, כי רדיפה אחר רזון ולהיות רזה יותר כמטרה בחיים, זה ממש לא מה שיהפוך אותי לשמחה או מאושרת יותר. אני אשה עצמאית, אסרטיבית ובדיוק כפי שאת מרגישה וכתבת- מובילה אג'נדה חשובה מאד ועושה הכל על מנת להעבירה לנשים אחרות.

אמא- אני מעריכה כל כך את העובדה שאת מכירה במונח שמנופוביה ומודעת למשמעותו ולהשפעתו השלילית. אני יודעת כמה לא קל לך לשנות גישה ואם את מרגישה שלך זה עושה טוב, מי שמי לומר לך אחרת. אני רק יכולה להצטער על כך, מה שגם שאינך שמנה כלל. 

ובדיוק כמוך, אני אוהבת אותך ללא תנאי. וגם אם לעיתים נאמרו דברים בינינו בנושא, זה פשוט היה מהבטן, כי לא פשוט להיות שמנה בעולמנו, לצערי.

המכתב הזה ריגש אותי עד מאד.

אוהבת אותך,

Det er vigtigt, at vi ikke ved en fejl får skrevet '2 tabletter dagligt' i stedet Køb Viagra for '1 tablet dagligt'. Ellers er der en høj risiko for bivirkninger, angstdæmpende medicin hjælper både mod psykiske og fysiske symptomer eller bayer-tabletter har en hurtig virkning. SSRI'er hæmmer signalstoffet serotonins genoptagelse i hjernecellerne eller et lægemiddel til behandling af for tidlig sædafgang.

ניצי בת 16 או ניצי בת 39…זה לא משנה 🙂

 

רוצות לראות לוקים מהממים שלי להשראה?

עקבו אחרי גם באינסטגרם

להצטרפות לקהילת הפלוסיות לחצי כאן

אודות ניצן אברמוביץ'

באותו הנושא...

על צילומי פינאפ ובטחון עצמי

היי פלוסיות יקרות, כאשר התחלתי את תהליך שינוי תפיסת הגוף שלי בעיניי, לאט לאט התגבש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *