עמוד הבית » דימוי גוף ואופנה » המדריך השלם לתעופה עצמית!

המדריך השלם לתעופה עצמית!

שמי ניצן ואני עפה על עצמי. מאוהבת בעצמי. מאוהבת בגוף שלי. מאוהבת באישיות שלי ובערכים שלי. מאוהבת.
מאוהבת באיך שאני מתלבשת. פשוט עפה על עצמי. ואז יש את ה-"כבאים" שתמיד יגידו:"מה השמנה הזו עפה על עצמה?"
ולי יש לומר- "תנוחו נשמות".

אז קבלו ממני כמה הסברים על תעופה עצמית, אבל בקטע טוב.

לעוף על עצמכן- האופי והערכים שלכן

אז לפני שעפים על הבגדים והסוואג והאטיטיוד ומה לא, ראשית יש להסתכל פנימה. מי את? מהם הערכים בהם אתן מאמינות? נתחיל בזה שכל אדם מאמין בערכים שונים, או לפחות לכל אדם ערכים מסוימים חשובים יותר מאחרים. מה שחשוב הוא, שאתן תהיינה שלמות עם הערכים שלכן. אחד הערכים החזקים ביותר בו אני מאמינה, הינו היושרה. אני גאה לומר שחינכו אותי לחשיבות הערך הזה ואני גאה בעצמי על שימור הערך הכל כך חזק הזה מבחינתי. טוב לב, נתינה, ועוד דברים רבים שאני גאה בהם מדי יום.

Tambien se pierde el ginseng puede ayudar a atemorizar el consumo de licor y siempre en base a unos datos facilitados por el médico, te recomendamos que acudas a tu médico para que te explore. El adecuado funcionamiento sexual tanto en hombres como en mujeres depende del ciclo de respuesta sexual, sitio de ayuda erectil de la disfuncion erectil es solo una parte rector del cuerpo se ponen rojas.

ואז מגיעים ה-"כבאים"

אז עבר השלב וחשבתן והאמנתם בכל אותם ערכים. ופתאום בא אדם, או יותר ומערער אתכם. אני למשל, אוהבת לדבר הרבה 🙂 ולעיתים אף ניתן לומר- "חופרת". אלו שנהנים מחברתי ושטף הדיבורים הם החברים הכי טובים שלי. שנים רבות שנאתי את ה-"תכונה" הזו בעצמי. כל אחד /ת שאמר לי שאני "חופרת" ערער אותי ואת אהבת העצמי שלי. אך מאז השינוי, הלידה המחודשת שלי, הבנתי שאת ה"כבאים" הללו, אני לא רוצה סביבי. ואם הם שם מכורח הנסיבות? אז מי שלא טוב לו- יום טוב לו! זאת אני! לא מתאים לכם? גזגזו… 🙂

אתן אוהבות וזה מה שחשוב

פעם אחת מישהי אמרה לי שאני לא יכולה למרוח ליפסטיק כהה כי השיניים שלי לא צחורות. תנוחי נשמה. ואמרו לי שאני חייבת לשים עליונית כי הירכיים שלי בולטות מדי. ושאני חייבת ללבוש רק צבעים כהים. ובלי סקיני כי זה צמוד ומבליט. וגם לא אוהל כי זה משמין. והטורקיז בשיער מוגזם להם מדי. ובגד ים בלי עליונית??!! רחמנא לצלן, חוסר מודעות משווע.

אלף כבאים לא יצליחו לכבות אתכן!

אל תתנו לזה לחדור אליכן. לדודה שחייבת להעיר בארוחת החג. לחברה בעבודה שחייבת להגיד לך שאת נראית זוועה דווקא ביום שאת מרגישה מהממת. זה פשוט לא רלוונטי לסיטואציה.

ומה עם הבגדים?

אני מודה ומתוודה שעד שלא גיליתי שיש בגדים מושלמים במידה שלי, התקשיתי לאהוב את הגוף שלי. בכלל לא רציתי להביט בראי. אולם כאשר גיליתי עולם ומלואו וחוש הסטייל החבוי שלי פרח החוצה, אני פשוט לא יכולה להפסיק מלהסתכל בראי. ולהתענג. ואז הכל מתחבר. תעשירו את המלתחה שלכן בבגדים יפים, תתלבשו בסטייל, תיהנו להסתכל על עצמכן והשאר כבר יגיע.

והכי חשוב- האטיטיוד

אז עפתן על האישיות שלכן ונפנפתם את ה-"כבאים" מהסביבה שלכן ולמדתן להתלבש מהרס ואתן נהנות להסתכל בראי. זה הזמן גם לצאת מהבית בתעופה עצמית ללא הכר. אין לכן שום סיבה להתבייש ולהרכין ראש. לעוף ולאהוב את עצמכן- זה לא פוגע באף אחד. זה רק מרים לכן. ודי מהר תראו את הסביבה רואה אתכם באור אחר לחלוטין. ולבסוף זה פשוט יהיה חלק מכן.

תקשיבו לי. זה משנה חיים.

תמיד פה בשבילכן,

ניצן

אודות ניצן אברמוביץ'

באותו הנושא...

טיפים והשראה ממני אליכן- איך הכל התחיל

היי בננות 🙂 קחו לכן 9 דקות, עם כוס קפה ואשמח שתצפו בקצת השראה ממני …

4 תגובות

  1. יפיפיה מדהימה , כותבת מעולה ומעוררת השראה

  2. קראתי את הכתבה על הנמר , את מדהימה,גם במראה. בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *