עמוד הבית » אחת פלוס אחת » המפגש המרגש עם הבלוגרית וההשראה Chastity Valentine

המפגש המרגש עם הבלוגרית וההשראה Chastity Valentine

הכל התחיל ביום בהיר אחד, בו עיינתי בפייסבוק וראיתי שהבלוגרית האמריקאית, Chastity Valentine, מהמובילות בעולם בתחום ה-Plus size, מגיעה לישראל. כבלוגרית בתחום פלאס סייז ודימוי גוף ישראלית וכפלוסית שחיה במדינה עם לא מעט שמנופוביה, דבר המשליך גם על תעשיית האופנה, הדלה במידותיה, הסתקרנתי לדעת מהו המצב בארצות הברית. וכמובן, שאין דבר מרגש יותר, מאשר לפגוש אשה אשר מהווה השראה לכל הנשים הפלוסיות, באשר הן. אז נפגשנו פגישה אינטימית, אחת פלוס אחת, קצת להבין, האחת- עולמה של השנייה. הבלוג של Chastity נקרא: Garner Style ואני ממליצה לכולכן לקרוא ולקבל השראה.

רגע המפגש

 

אנו נפגשות בלובי של המלון. צ'סטיטי, מלאה בסטייל מכף רגל ועד ראש, ג'ינס עם חרוזים דמויי פנינים, חולצה חרדלית דמויית תחרה, ג'קט, נעליים מחודדות ושטוחות כל זאת חתום בעגילי שאנל דומיננטיים הורסים. החלטתי מבעוד מועד, להעניק לה מתנה, מזכרת מהמפגש שלנו. חשוב היה לי להציג לצ'סטיטי את נפלאות מעצבות הפלאס סייז בישראל, ועל כן, נתפרו לה במיוחד שני קרופ טופים מהממים וחצאית מושלמת ע"י המעצבת ויולי לביא. וכל כולי מתרגשת לראות אותה בונה מהם אאוטפיטים בעתיד. לאחר חיבוק ונשיקה, אנו יושבות לשיחה, פלוסית מקומית ופלוסית מאטלנטה, והרבה מן המשותף.

היחס לאופנת פלאס סייז בארצות הברית

צ'סטיטי שואלת אותי אם אני מכירה את ההיסטוריה שלהם, מבחינת מלחמת האזרחים, אני כמובן משיבה בחיוב. היא מגיעה אלינו מאטלנטה, בירתה של ג'ורג'יה ואף העיר הגדולה ביותר בה. אטלנטה ספגה מכה אנושה בתקופת מלחמת האזרחים וכעיר דרומית טיפוסית, יותר ממחצית מתושביה הינם אפרו אמריקאים. צ'סטיטי מספרת לי שהדרישה לפלאס סייז, בארה"ב קיימת בעיקר בקרב נשים אפרו-אמריקאיות. אני מסתכלת עליה וחושבת לעצמי, עד כמה היא מהווה השראה לכל אותן נשים, שגם ככה הן, או הוריהן, חוו אפלייה בחייהן על רקע מסויים ועתה הן חוות בוודאי חוויות לא פשוטות עקב משקלן. אני מספרת לה על ה- Plus size fashion week של גאלה, המתקיים בישראל ואילו היא מספרת לי על אירוע דומה מאד שהיא יצרה בשיתוף עם cece olisa, בשם The curvycon. יומיים גדושים במותגי פלאס סייז, בלוגרים, יוטיוברים ובקיצור חגיגה שלמה. אני מוזמנת בשמחה לאירוע הקרוב שיחול בספטמבר 2018 ונראה לי שאני מתחילה לחסוך 🙂
ברשתות אופנה רבות בארצות הברית, קיימת מחלקת פלאס סייז. אני מספרת לצ'סטיטי שלצערי הרב, לארץ הן לא מגיעות, כמו למשל forever 21.

מה צ'סטיטי שמעה על אופנת הפלאס סייז בישראל?

צ'סטיטי מספרת לי, כי שמעה שבישראל אין כמעט אופציות לרכוש אופנת פלאס סייז וכי נשים ישראליות רבות מזמינות בגדים בעיקר מ ASOS. אני מאוששת את דבריה כי אכן קשה למצוא אופנת פלאס איכותית בקניונים השונים, אולם מספרת לה כי קיימת קהילת מעצבות פלאס בישראל (ולא מעט), סופר מוכשרות ואף מסכמת עימה שאשלח לה תמונות להתרשמות ולשמוע ממנה חוות דעתה. אפילו מתפארת בקימונו שלי ומראה לה הלכה למעשה אופנת מעצבת פלאס ישראלית מהי.

מה היא עשתה ומתכננת בביקורה בישראל?

רוב מה שצ'סטיטי שמעה על ישראל, היה קשור בנושאים פוליטיים או דתיים. היא גילתה בישראל מקומות מדהימים והיא רק בתחילת המסע שלה. היא כבר הספיקה להיות בים המלח, ליהנות מהבוץ המדהים והתלהבה מאד. המסע שלה עוד נמשך בימים הקרובים על פני כל הארץ ויכלול גם ביקור בכפר דרוזי בצפון ומקומות נוספים. היא מוקפת פמלייה ומדריכים שתיכננו עבורה את הטיול המושלם. כולל עוד שני מפגשים עם נשים מסויימות מסצינת הפלאס. אני רואה את הפמלייה המקסימה שהצטרפה אלינו, מספרת לה מקומות נוספים אליהם היא תסע על מנת לטעום מכל מה שיש לישראל להציע וכיצד היא בענווה מושלמת, קשובה להן ועדינה.

משתפת אותה בסיפור שלי ובקהילת הפלוסיות

לאחר שצ'סטיטי מסיימת לספר לי על עצמה, אני משתפת אותה במה שאתן מכירות ויודעות- הסיפור שלי. אני מספרת לה על הכל, החל ממי שהייתי ומה הרגשתי, השמלה הראשונה שלבשתי, ההתפתחות בסצינה, כל זאת כאשר אנו מעיינות יחד בפוסט של "מה הייתי קודם בכלל". צ'סטיטי מקשיבה בשקיקה לסיפור, לכל פרט ופרט. אני מספרת לה, כי חיי השתנו במאה ושמונים מעלות ועד כמה חשוב היה לי להעביר את המסר בפתיחת הבלוג ובהמשך הקמתה של קהילת הפלוסיות.

מדברות על האג'נדה

אני מספרת לצ'סטיטי על אג'נדה שלי ועד כמה חשוב בעיניי, שנשים כמותנו, נמשיך ונעביר את המסר. נפיץ את הבשורה, שגם אנחנו, נשים שמנות, מהממות בדיוק כפי שאנחנו וכי קיימת חשיבות אדירה להתפתחות אופנת הפלאס סייז בעולם. ובכלל לקיום השיח. אני גם מספרת לה על כך שכאשר נשים כותבות לי על השינויים שהתחוללו בחייהן בעקבות החשיפה לבלוג שלי- זה שווה הכל. זה ממלא אותי. היא לגמרי מסכימה ואני חשה שהניצוצות שאני מרגישה מצליחים להגיע אליה.

בסיום המפגש, אנחנו מסכמות שעוד נהיה בקשר, נשיקות וחיבוק ומבט נוסף על האשה, האגדה, ההשראה: צ'סטיטי ולנטיין.

 

להצטרפות לקהילת הפלוסיות

עקבו אחריי גם באינסטגרם

 

 

 

 

אודות ניצן אברמוביץ'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *