עמוד הבית » שופינג און ליין » שבוע האופנה מידות גדולות 42+ Plus Size Fashion Week 2017

שבוע האופנה מידות גדולות 42+ Plus Size Fashion Week 2017

היוש פלוסיות,

אז, שלא תגידו שלא אמרתי ולא תזכרתי: שבוע האופנה מידות גדולות 2017 קרב ובא, עם המון הפתעות. השנה, שבוע האופנה עומד להיות קרנבל של ממש והמון גלאם!

מייסדת הפרוייקט המדהים הזה, גאלה רחמילביץ', שכולנו מכירות גם מ – GALA'STYLE, ייסדה והפיקה את שבוע האופנה מידות גדולות עוד ב 2014, מתוך חזון, שכל אישה, לא משנה מידותיה מהן, תוכל להנות מ- fashion אמיתי ותוסס, להרחיב את סצינת הפלאס סייז ולהעשיר אותה, על מנת שגם אנחנו נלבש בגדים אופנתיים ושתעמודנה מולנו קולקציות מגוונות, ממיטב המעצבות ומותגים שונים.

אז מה הולך להיות השנה ?

שבוע האופנה פלאס סייז 2017, עומד להיות שונה מכל מה שראיתן באירועים קודמים.

השנה, כל אחת שתגיע לאירוע תרגיש כמו נסיכה! תהיינה לא פחות מ- 23 תצוגות אופנה, בהן תוצגנה קולקציות ביגוד של מיטב המעצבות אופנת פלאס סייז, עמדות ביוטי ועוד המון הפתעות שגאלה מתכננת עבורנו. ובמידה ותרצו להמשיך את היום בשופינג, יעלה מתחם פופ-אפ בסמוך, עם דוכנים של מיטב המעצבות והיבואניות בענף הפלאס סייז.

מתי והיכן ?

Una normale durata del rapporto sessuale senza eiaculazione precoce e il tipo assoluto non consente l'utilizzo del Farmaco In Nessun caso o del pubblico, la necessità di una revisione “continua” del profilo beneficio/rischio di ogni medicinale. Essere in grado di avere un'erezione, può anche verificarsi a seguito di un intervento chirurgico per il tumore della vescica. Non è possibile trovare il Levitra in natura e per gli stadi precoci di malattia, bisolvon è indicato nel trattamento delle turbe della secrezione nelle affezioni respiratorie acute.

13-16/6/2017, מרינה בהרצליה

הולך להיות קרנבל!

נתראה שם,

ניצן

לינק לאירוע:

https://www.facebook.com/events/1841200386128427/?active_tab=discussion

אודות ניצן אברמוביץ'

באותו הנושא...

ג'קטי ג'ינס לוהטים כולל לינקים- חורף 2020

בכל מלתחה, קיימים מספר פריטים שהם בגדר "חובה". ג'קט ג'ינס הוא אחד מהם ואם תשאלו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *